Hakkımızda # TEF

elitedangeroustr.com

Turkish Elite Force – TEF, Elite Dangerous evreninde LHS 1387’de kurulmuş grubumuz, çevre sistemlere yayılmaya devam ediyor.Siz de grup amaçlarına uygun, takım oyunu ile oyununuza amaç ve renk katmak istiyorsanız aramıza bekleriz.


TEF’e katılmanız için yapmanız gereken Discord konuşma yazılımı ile bu adrese bağlanmanızdır. Detaylar aşağıda mevcuttur.

Aramıza ilk kez katılan Pilotlar bir deneme süresinden geçecektir.Deneme süresi belirsizdir. Bazı durumlarda uzatılabilir bir süredir. Bu süre içerisinde oyun oturumunuz sırasında discord katılımı zorunludur. Sosyal, amaç ve görev dağılımını yerine getiren pilotlar aramızda bir yer edinmeye hak kazanırlar.

TEF bünyesinde bir Wing sistemimiz bulunmaktadır. Bu wing sistemi şu an için Wing Alpha, Wing Support ve Wing Miner olarak üç kola ayrılır. Wing Alpha ağırlıklı olarak PVP ve özel saldırı görevlerinde yer alır.
Wing Support ise PVE ve PVP ağırlıklı olup TEF’un yayılması ve sistem kontrollerinde görevler ve kelle avcılığı ile sorumlu filodur. Geniş çaplı operasyonlarda Wing Alpha görevlerine yardımcı olur.
Wing Miner, PVE ağırlıklı olarak Maden ve Ticaret operasyonları ile filonun market ticaretlerini yönetir.